آغاز طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالاهای ممنوعه در تهران

آغاز طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالاهای ممنوعه در تهران

اقتصاد پنهان- در پی اجرای برنامه جامع مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح سراسری تشدید مبارزه و برخورد با قاچاق کالاهای ممنوعه با محوریت کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی هفته جاری در استان تهران انجام می شود.

شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۴0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان علی اکبر پوراحمد نژاد، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از عزم جدی در برخورد با متخلفان و عاملان اصلی قاچاق کالاهای ممنوعه در این استان خبر داد و گفت: در پی اجرای برنامه جامع مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح سراسری تشدید مبارزه و برخورد با قاچاق کالاهای ممنوعه با محوریت کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی هفته جاری در استان تهران انجام می‌شود.
دبیرکمیسیون استان تهران با بیان اینکه مقصد بسیاری از اقلام قاچاق و کالاهای  ممنوعه، استان تهران است، افزود: با هماهنگی‌ها و پیگیری‌های  انجام شده از  سوی کمیسیون  استان، این طرح با مشارکت دستگاه‌های عضو کمیسیون و یگان‌های کاشف اعم از پلیس آگاهی، پلیس اماکن عمومی، تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن تجارت انجام می‌شود.
پوراحمدنژاد ضمن ابراز تأسف از خسارت‌ها و آثار خطرناک پدیده شوم قاچاق  بر خانواده‌ها  و به‌ویژه جوانان و نوجوانان، گفت: تجهیزات دریافت از ماهواره، مشروبات الکلی، داروهای تقلبی قاچاق، محصولات فرهنگی مبتذل و مستهجن و آلات و وسایل قمار از انواع کالاهای ممنوعه قاچاق هستند.
دبیر کمیسیون استان در خاتمه از کشف مقادیر قابل ملاحظه‌ای از مشروبات الکلی، انواع دارو و مواد نیروزای قاچاق و دستگیری چندین نفر از متهمین و  توسط  عوامل مبارزه با قاچاق کالا و ارز  پایگاه پلیس آگاهی تهران بزرگ، ویژه شرق و غرب استان در هفته گذشته خبر داد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/9402