رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد؛

لزوم مدل سازی علمی و عملیاتی مناسب برای مبارزه با جرایم اقتصادی

لزوم مدل سازی علمی و عملیاتی مناسب برای مبارزه با جرایم اقتصادی

اقتصاد پنهان- رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه ناجا پرچمدار تامین امنیت اقتصادی کشور است، بر نقش موثر پلیس امنیت اقتصادی در مبارزه با جرایم این حوزه تاکید کرد.

شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی، رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به همراه معاونان و مدیران ستاد از پلیس امنیت اقتصادی ناجا، بازدید  و با سردار محمدرضا مقیمی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
مویدی خرم‌آبادی ضمن تقدیر از زحمات هیئت رئیسه ناجا در شکل گیری و راه اندازی این پلیس، اظهار امیدواری کرد تمرکز  بر مبارزه با جرایم اقتصادی و شروع به کار پلیس امنیت اقتصادی، آثار خوبی را برای کشور و نظام به دنبال داشته باشد.
وی با بیان اینکه ناجا پرچمدار تامین امنیت اقتصادی در کشور است، بر ضرورت همراهی و همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با این پلیس، تاکید کرد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی ناجا در صورتی می تواند در انجام وظایف خود موفق باشد که از توان و ظرفیت  درون و برون سازمانی استفاده کند.
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کسب تخصص لازم را برای کارآگاهان جرایم اقتصادی را ضروری دانست و مدل سازی علمی و عملیاتی مناسب در فرآیند جدید مبارزه را تنها راه عبور از روش های سنتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و بهبود روش های موجود بیان کرد.
وی، اقدام مناسب پلیس امنیت اقتصادی ناجا در تشکیل کیفی پرونده های قاچاق کالا و ارز را باعث تسریع در صدور و اجرای احکام لازم اعلام کرد و افزود: نتیجه این امر، احساس ملموس امنیت در بین مردم و کاهش هزینه مجموعه نظام در برخورد با این پدیده شوم  است.

 

منبع: پایگاه خبری پلیس

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20187