وزیر دادگستری:

برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود

برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود

اقتصاد پنهان- وزیر دادگستری با بیان اینکه وظیفه همه ما تصمیم‌گیری درست و منصفانه برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدکنندگان است گفت: برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

شنبه، ۰۱ تير ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سیدعلیرضا آوایی، ‌وزیر دادگستری با حضور در استان یزد به همراه استاندار، معاونان استاندار و جمعی از مقامات و مدیران استان ‌از سازمان تعزیرات حکومتی استان بازدید و با مدیران، ‌قاضیان و کارکنان این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

وزیر دادگستری در این دیدار فلسفه وجودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برقراری عدالت و جلوگیری از ظلم به مردم عنوان کرد و گفت: در تمام تصمیمات و رای های قضایی، لازم است رضایت خدا و آبروی مردم را مدنظر قرار دهیم.

سیدعلیرضا آوایی، ادامه داد: نظام ‌و دولت بر حفظ کرامت و حرمت مردم تاکید فراوان دارند و در حال حاضر مردم به شدت نیازمند احترام از سوی مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی باید انگیزه و تحرک خوبی برای خدمت به مردم داشته باشد، انجام وظیفه در این سازمان را یک رسالت بزرگ دانست.

وزیر دادگستری در پایان سخنان خود با تاکید براینکه برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود، خاطرنشان کرد: با وجود قاچاق، تولید ملی ما دچار آسیب می‌شود و وظیفه همه‌ی ما گرفتن تصمیماتی درست و منصفانه برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدکنندگان در سال رونق تولید است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20076