کارگروه نظارتی تسریع در اجرای احکام پرونده‌های قاچاق در یزد تشکیل می‌شود

کارگروه نظارتی تسریع در اجرای احکام پرونده‌های قاچاق در یزد تشکیل می‌شود

اقتصاد پنهان-دستورالعمل اجرایی کارگروه نظارتی تسریع در اجرای احکام صادره در پرونده‌های قاچاق کالا در استان یزد ابلاغ شد.

شنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، بر اساس وظایف مقرر در بند(چ) ماده 11 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با توجه به نقش بازدارنده اجرای سریع احکام صادره در پرونده‌های قاچاق کالا و ارز، دستورالعمل اجرایی کارگروه نظارتی تسریع در اجرای احکام استان ابلاغ شد.

در همین رابطه در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل دادستانی استان برگزار شد، روش‌های ارتقاء و بهره‌دهی شایسته کارگروه مذکور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ناظمی، جانشین دبیر کمیسیون استان با اشاره به تفاهم‌نامه فی‌مابین دستگاه‌های تعزیرات حکومتی، فرماندهی انتظامی و کمیسیون استان برای  اجرای ماده 75 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص حضور نماینده پلیس مبارزه با قاچاق در اجرای احکام تعزیرات حکومتی، بر تسریع و مداقه بر رویه‌های ابلاغ شده و رعایت حقوق شهروندی تأکید نمود.

ناظمی با ارائه آمار پرونده‌های دردست رسیدگی در شعب تعزیرات حکومتی در 9 ماهه نخست سالجاری، عملکرد تعزیرات حکومتی استان را مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد: با راه‌اندازی کارگروه نظارتی تسریع در اجرای احکام شاهد تحولات مؤثری در رویه ابلاغ احکام صادره در استان خواهیم بود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18659