رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

بنیان اقتصاد کشور مدیون شهدای قاچاق کالا و ارز است

بنیان اقتصاد کشور مدیون شهدای قاچاق کالا و ارز است

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بنیان اقتصاد کشور بدون شک مرهون مجاهدت و ایثارگری های شهدای عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

دوشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم آبادی بعدازظهر امروز(دوشنبه) در جمع تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان مبارزه با قاچاق کالا و ارز قزوین که در سالن اجتماعات مدیریت بحران استانداری برگزار شد، گفت: در طول تاریخ انقلاب اسلامی و از اواخر دوران پهلوی تا به امروز همواره برای حفظ کشور و میهن مقدس خود شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کرده‌ایم.
وی اضافه کرد: شهدای ما در عرصه های مبارزه با قاچاق کالا و ارز جان خود را برای بنیان اقتصادی کشور فدا کردند و ما امروز همه چیز خود را مدیون ایثارگری آنها می‌دانیم.
به گفته مویدی، دیدار با خانواده های شهدا یک انگیزه دوباره و روحیه مضاعف برای ما فراهم می کند تا تلنگری باشد که در راه شهدا گام برداریم.
استاندار قزوین نیز در این مراسم به نقش برجسته شهدا و ایثارگران عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و گفت: راه این شهیدان همیشه باید چراغ راه ما و آیندگانمان باشد.
عبدالمحمد زاهدی تصریح کرد: شهدا در واقع چراغ راه ما هستند و هرگاه که بخواهیم امیدی را در دلمان زنده کنیم، باید از حضور معنوی خانواده های آن‌ها بهره مند شویم.
در پایان مراسم، ضمن اهدای لوح تقدیر از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از چهار خانواده جانباز و یک خانواده شهید استان قزوین تقدیر و تجلیل شد.
خانواده شهید بهرامی به همراه خانواده های جانبازان نیارکی، رفیع نیا، محمدی و عزیزی از رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور لوح های تقدیر خود را دریافت کردند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18648