جانشین فرماندهی انتظامی استان یزد:

مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از صنایع بومی یزد در اولویت اقدامات نیروی انتظامی استان است

مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از صنایع بومی یزد در اولویت اقدامات نیروی انتظامی استان است

اقتصاد پنهان- در جلسه معارفه رئیس جدید پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از صنایع بومی استان به عنوان یک از اولویت‌های نیروی انتظامی استان تأکید شد.

دوشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، جانشین فرماندهی انتظامی استان، در مراسم معارفه رئیس جدید اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ضمن اشاره به تلاش های گسترده یگان‌های کاشف در خصوص مبارزه با  پدیده قاچاق کالا خاطر نشان کرد: تمرکز مبارزاتی ما باید بیشتر در مسیر ترانزیت کشور و حمل کالا از سمت جنوب به سمت مرکز و شمال کشور باشد.

وی با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) درباره اهمیت موضوع، همکاری و تعامل سازنده سایر دستگاه‌های متولی مبارزه را در استان خواستار شد.

در ادامه جلسه جانشین دبیر کمیسیون استان ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی یگان‌های کاشف استان و همکاری‌های بی‌شائبه اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با کمیسیون استان، شدت عمل با قاچاق منابع ملی به ویژه سوخت و فرآورده‌های نفتی را مورد تأکید قرار داد و نسبت به ارتقاء عملکرد کارگروه اطلاعات و عملیات استان و مقابله با قاچاق سازمان‌یافته و حرفه‌ای ابراز امیدواری کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18639