جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه برگزار شد؛

تبیین برنامه‌های حمایت از تولید پوشاک و منسوجات

تبیین برنامه‌های حمایت از تولید پوشاک و منسوجات

اقتصاد پنهان - در جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه، ضمن تبیین برنامه‌های حمایت از تولید پوشاک و منسوجات، قبادی به عنوان رییس جدید این کارگروه معرفی شد.

چهارشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در سی و هفتمین جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه که به ریاست رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با حضور هندیانی، معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مدیران دستگاه‌های عضو کارگروه برگزار شد، قبادی به عنوان رییس جدید این کارگروه معرفی شد.
در این جلسه با ارائه گزارش اجرای دستورالعمل ماده 7 آیین‌نامه اجرایی ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای گروه کالایی منسوجات و پوشاک، برنامه‌های حمایت از تولید این گروه کالایی تبیین شد.
در ادامه ضمن بررسی وضعیت واردات و صادرات کالاهای اساسی و سایر گروه‌های کالایی، بر افزایش میزان اشتغال زایی و حمایت از تولید داخل تاکید شد.
در پایان این جلسه، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن تقدیر از تلاش‌های آقای  سینکی رییس سابق کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه، با اهدای حکم آقای قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت معدن و تجارت را به عنوان رییس این کارگروه معرفی کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18627