رییس ستاد کل نیروهای مسلح:

مبارزه با قاچاق مطالبه رهبر معظم انقلاب است

مبارزه با قاچاق مطالبه رهبر معظم انقلاب است

اقتصاد پنهان- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، مبارزه با قاچاق را مطالبه رهبر معظم انقلاب و ناجا را پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم عنوان کرد.

دوشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرلشکر محمدحسین باقری در جلسه جمع بندی ارزیابی و نظارت عالی ستاد کل نیروهای مسلح از فرماندهی انتظامی هرمزگان، اظهارداشت: مردم ایران اسلامی در 9 دیماه با بصیرت و آگاهی به خوبی احساس کردند، نظام به حضورشان در صحنه نیاز دارد بنابراین با حضورشان آتش فتنه گران را خاموش کردند.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در شرایط کنونی مسئولیت سنگینی همچون برقراری امنیت را بر عهده دارد، افزود: امنیت و آرامش جزو اولویت اول حکومت‌ها است، در نظام اسلامی که یک نظام سربلند جبهه حق علیه باطل است تهدیدات قابل قیاس با بقیه نیست و این امر اهمیت کار ناجا را دوچندان می‌کند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه وظیفه ما جهاد و تلاش شبانه روزی برای خدمت به نظام و پاسداری از خون شهداست که این مسئولیت سنگینی است، گفت: شرط نصرت الهی این است که ما در راه خدا مخلصانه عمل کنیم و آنچه در توان داریم، به کار گیریم.
سرلشکر باقری با بیان اینکه باید در جذب نیروی انسانی دقت شود و افراد متدین، متعهد، اصیل، معتقد و گوش به فرمان ولایت جذب بدنه ناجا شوند، تصریح کرد: آموزش، نگهداشت و صیانت از نیروهای انسانی در ناجا مورد تاکید می باشد؛ همچنین آموزش و تربیت دو بازوی ارتقاء توان نیروی انسانی است.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به ماموریت متعدد نیروی انتظامی اشاره و بیان کرد: صحنه‌هایی که ناجا در آن وارد عمل می شود بسیار سخت و حساس است.
سرلشکر باقری در خاتمه گفت: مبارزه با قاچاق از مطالبات مهم رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و نیروی انتظامی پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18619