فرماندار شهرستان سمنان:

۲۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در سمنان کشف شد

۲۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در سمنان کشف شد

اقتصاد پنهان- فرماندار و رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان با اشاره به تشکیل ۹۷ پرونده در ۹ ماه سال ۹۷، گفت: ۲۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در این مدت در شهرستان کشف و ضبط شد.

شنبه، ۰۸ دی ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، فرماندار و رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  شهرستان سمنان با اشاره به تشکیل 97 پرونده در 9 ماه سال 97، گفت: 270 میلیارد ریال کالای قاچاق در این مدت در شهرستان کشف و ضبط شد.
سید عباس دانایی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان که با حضور کلیه اعضا در محل فرمانداری سمنان برگزار شده بود خاطر نشان کرد: پنج هزار و 400 انبار برای انجام هرچه بهتر کنترل ورود و خروج کالا در شهرستان در سامانه انبارها ثبت شده است و اجرای مرحله دوم برای ثبت رسید و حواله کالا در انبارهای شهرستان سمنان در دست اقدام است.
فرماندار شهرستان سمنان تصریح کرد: روند رشد مصرف فرآورده های نفتی در این شهرستان نسبت به میانگین رشد مصرف کشور 50 درصد کاهش یافته و جمع آوری کارت‌های آزاد جایگاه‌های سوخت به منظور کاهش مصرف در دستور کار است.
دانایی، به تخلف واگذاری برخی کارت ‌های سوخت اشخاص اشاره و تاکید کرد: مشاهده هر گونه تخلف، کارت سوخت مالکان خودرو مسدود و صاحبان این کارت ‌ها مورد پیگیری قرار می گیرد.
رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  شهرستان سمنان اظهار داشت: اصلاح و بازنگری برخی از قوانین در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز می تواند نقش موثری در پیشگیری از وقوع این جرایم داشته باشد، سامانه ثبت انبارها یکی از این دستورالعمل‌ها بود که در سمنان به طور جدی اجرایی شد و مرحله دوم طرح شناسایی و شماره‌گذاری ادوات کشاورزی برای مقابله با قاچاق سوخت اجرا می‌شود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18597