دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان:

تدابیر ویژه استان‌های گلستان و مازندران برای حفظ ذخایر خاویاری خزر

تدابیر ویژه استان‌های گلستان و مازندران برای حفظ ذخایر خاویاری خزر

اقتصاد پنهان- جلسه مشترک و منطقه‌ای کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز دو استان همجوار گلستان و مازندران برای بررسی وضعیت قاچاق خاویار، ماهیان خاویاری و سایر آبزیان دریای خزر در استان گلستان برگزار شد.

شنبه، ۰۸ دی ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

ابراهیم دشتیان، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان گفت: اهمیت حفظ ذخایر خاویار، ماهیان خاویاری و سایر آبزیان دریای خزر، هماهنگی بیشتری میان دستگاه‌های مسؤول در برخورد با صیادان غیرمجاز در مرز مشترک آبی دو استان را ضرورت می‌بخشد.
دشتیان، در جلسه مشترک کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانهای گلستان و مازندران اظهار کرد: نظارت ویژه بر مراکز عرضه و فروش ماهی، شناسایی فروشندگان عمده و غیرمجاز، کنترل تردد ناوگان حمل و نقل زمینی و ریلی، برقراری ایست بازرسی ادواری و مشترک و همچنین  نظارت بر حوزه نقل و انتقال چوب‌آلات جنگلی در مرز مشترک دو استان از مهم‌ترین عناوین همکاری مشترک دو استان در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز به شمار می‌رود.
وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت رسانه‌های دیداری و شنیداری استان برای حمایت از کالای ایرانی و عدم مصرف کالاهای قاچاق، همکاری صدا و سیمای مراکز دو استان در ترویج حفظ ذخایر دریای خزر را از عناوین همکاری مشترک فرهنگی دو استان گلستان و مازندران به منظور پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های دریایی عنوان کرد.

جلسه مشترک و منطقه‌ای کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز دو استان همجوار گلستان و مازندران بر اساس برنامه‌های ابلاغی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال97 برای بررسی و پیگیری موضوعات مشترک در استان گلستان برگزار شد.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17562