بازدید معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شرکت ملی پخش منطقه استان مرکزی

بازدید معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شرکت ملی پخش منطقه استان مرکزی

اقتصاد پنهان- معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و استاندار استان مرکزی از تاسیسات انبار نفت شهید آنجفی منطقه استان مرکزی بازدید کردند.

شنبه، ۰۳ آذر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی، در جلسه بررسی راه کارهای پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز هندیانی معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارزبا بیان مطالبی در خصوص پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق سوخت عزم جدی تمام دستگاه‌های مرتبط با موضوع را می طلبد ودستگاه‌های متولی نباید وظایف خود را به سایر دستگاه‌ها ارجاع دهند.
همچنین سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی رهنمودهای لازم در این خصوص را به مدیران دستگاه های اجرایی جهت مبارزه با آن ارائه داد.
در ادامه بعد از اتمام جلسه هندیانی و هیات همراه از واحدهای مختلف شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی از جمله واحدهای فنی و عملیاتی همچون آیلندهای بارگیری، مخازن فراورده های نفتی، تاسیسات گاز مایع، تاسیسات بارگیری ریلی نفتکوره، تاسیسات ریلی بارگیری گوگرد و ساختمان کنترل روم و سیستم‌های مانیتورینگ انبار نفت بازدید کردند و از نزدیک با عملکرد منطقه استان مرکزی در حوزه های مختلف آشنا شدند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17512