انتصاب مدیرکل نوسازی، بودجه و توسعه منابع انسانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب مدیرکل نوسازی، بودجه و توسعه منابع انسانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان – با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «موسی کشوری» به سمت مدیرکل نوسازی، بودجه و توسعه منابع انسانی این ستاد منصوب شد.

دوشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، موسی کشوری را به سمت مدیرکل نوسازی، بودجه و توسعه منابع انسانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب وی آمده است:
نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل نوسازی، بودجه و توسعه منابع انسانی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب می‌نمایم.
پیگیری تصویب تشکیلات تفضیلی و شرح وظایف واحدها و بهبود ساختار سازمانی، راهبری و استقرار نظام برنامه‌ریزی نیروی انسانی و دگرگونی در ابعاد مدیریتی و سازماندهی، برنامه‌ریزی جهت اجرای صحیح قوانین اداری و استخدامی، اجرای برنامه‌های جذب و استخدام نیروی انسانی کارآمد و متخصص، ارزیابی عملکرد و توانمندسازی منابع انسانی، تهیه و تنظیم بودجه و پیگیری تحقق آن، از اهم اولویت‌هایی است که مورد انتظار است.
توفیق جنابعالی را در اجرای مسئولیت‌های محوله با رعایت تقوی الهی، نصب العین قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از خداوند منان خواستارم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17479