انتصاب مدیرکل دفتر نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب مدیرکل دفتر نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان – با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «حمیدرضا دهقانی‌نیا» به سمت مدیرکل دفتر نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند این ستاد منصوب شد.

سه شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حمیدرضا دهقانی‌نیا را به سمت مدیرکل دفتر نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب وی آمده است:
نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون پیشگیری و کاهش تقاضا به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب می‌نمایم.
تلاش در جهت پیگیری امور محوله در حوزه تخصصی، ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های عضو ستاد به‌منظور اعمال سیاست‌ها و اجرای برنامه‌های ابلاغی در جهت اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دسترسی به اهداف تعیین شده و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در امر مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز از اولویت‌های مورد انتظار است.
توفیق جنابعالی را در اجرای مسئولیت‌های محوله توأم با رعایت قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17412