انتصاب مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان – با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «محمودرضا افشاریان» به سمت مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی این ستاد منصوب شد.

سه شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، محمودرضا افشاریان را به سمت مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب وی آمده است:
نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون پیشگیری و کاهش تقاضا به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب می‌نمایم.
تلاش در جهت پیگیری امور محوله در حوزه تخصصی، ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های عضو ستاد به‌منظور اعمال سیاست‌ها و اجرای برنامه‌های ابلاغی در جهت اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دسترسی به اهداف تعیین شده و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در امر مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز از اولویت‌های مورد انتظار است.
توفیق جنابعالی را در اجرای مسئولیت‌های محوله توأم با رعایت قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17410