انتصاب دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان

انتصاب دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان

اقتصاد پنهان- با حکم استاندار گلستان، «ابراهیم دشتیان» به عنوان دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، ‌هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان منصوب شد.

دوشنبه، ۰۹ مهر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سید مناف هاشمی استاندار و رییس کمیسیون برنامه‌ریزی، ‌هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان طی حکمی ابراهیم دشتیان را به سمت دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، ‌هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان منصوب کرد.
در بخشی از حکم وی آمده است:
شایسته است با سرلوحه قراردادن قانون و سند راهبردی مبارزه با قاچاق کالا وارز، نظارت بر جریان عرضه و مبادلات کالا در استان و مقابله قاطع و موثر با این پدیده شوم در جهت حفظ منافع ملی مدنظر قرار داده، تدبیری اتخاذ نمایید که روان‌سازی تجارت، کمک به مبادلات قانون‌مند و ایجاد رفاه برای مصرف‌کنندگان واقعی فراهم گردد.
امید است در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) و در راستای سیاست‌های کلی دولت تدبیر و امید کوشا باشید.
شایان ذکر است استان‌ گلستان بر اساس شاخص‌هایی نظیر موقعیت جغرافیایی، جمعیت، تعداد شهرستان‌ها، میزان آلودگی به قاچاق، نوع کالاهای قاچاق، محل دپو یا توزیع یا مصرف و یا ترانزیت کالاهای قاچاق، تعداد ایست و بازرسی‌ها، پاسگاه‌ها و گلوگاه‌ها، محورهای مواصلاتی و ترانزیتی، ظرفیت‌های اقتصادی، میزان فعالیت‌های اقتصادی و وضعیت اشتغال در ردیف استان‌های سطح سوم مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار دارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17380