کشف گسترده سیگار و تنباکوی قاچاق در یاسوج

کشف گسترده سیگار و تنباکوی قاچاق در یاسوج

اقتصاد پنهان- جانشین دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف بیش از ۳ و نیم میلیون نخ سیگار، ۴۰ هزار و ۳۳۰ پاکت تنباکوی میوه ای و بیش از ۳ تن تنباکوی فله ای قاچاق در شهرستان یاسوج خبر داد.

سه شنبه، ۱۳ شهريور ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، جانشین دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک محموله بزرگ قاچاق شامل سیگار و تنباکو توسط نیروها و سربازان گمنام اطلاعات سپاه فتح استان کشف و ضبط شد.
حسین بهمنی اظهار داشت: این محموله کشف شده شامل بیش از 3 و نیم میلیون نخ  انواع سیگار، 40 هزار و 330 پاکت انواع تنباکوی میوه ای و بیش از 3 تن تنباکوی فله ای بوده است.
وی افزود: این میزان کالای قاچاق توسط نیروهای زبده اطلاعات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی دادستان مرکز استان و دستور مقامات قضایی کشف شده است.
 جانشین دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: متهم نیز توسط اطلاعات سپاه دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شده است.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17309