انتصاب سرپرست دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق

انتصاب سرپرست دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق

اقتصاد پنهان – با حکم معاون امور مقابله و هماهنگی حقوقی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «یاسر سوادکوهی» به عنوان سرپرست دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد.

يکشنبه، ۰۴ شهريور ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، پورکاظم شایسته معاون امور مقابله و هماهنگی حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، یاسر سوادکوهی را به سمت سرپرست دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق منصوب کرد.
در حکم انتصاب وی آمده است:
نظر به شایستگی و توانمندی و پیرو موافقت رییس محترم ستاد شما را به سمت سرپرست دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق در این معاونت منصوب می نمایم.
انتظار می‌رود در تحقق برنامه‌ها و شرح وظایف ابلاغی بویژه هماهنگی و نظارت در شناسایی و کشف شبکه‌های قاچاق کلان، حرفه ای و سازمان یافته از مبادی ورودی تا سطح عرضه با تمرکز بر توسعه فعالیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی در قالب کارگروه هماهنگی اطلاعات و عملیات، مقابله با قاچاق در سطح عرضه با اولویت‌های هدف و رصد جریان‌های مالی مرتبط ریالی و ارزی با هدف ایجاد مقدمات مبارزه با پولشویی و جریان‌های مالی فاسد در حوزه‌های ذیربط اهتمام لازم بعمل آورید.
از خداوند منان، موفقیت جنابعالی را در پناه حضرت ولی‌عصر (عج) و تحقق منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد برنامه‌های دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17249