برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان

برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان

اقتصاد پنهان- چهارمین جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و تبلیغات کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان در سال ۹۷ با حضور اعضاء در محل سالن اجتماعات صدا و سیمای مرکز سمنان برگزار شد.

شنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در ابتدای جلسه نیک کار قائم مقام صداوسیمای استان دستور کار جلسه را  بررسی اقدامات فرهنگی صورت گرفته در خلال برنامه های اوقات فراغت و همچنین برنامه ریزی برای  اقدامات فرهنگی لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید عنوان کرد.
وی با بیان اینکه راه برون رفت از مشکلات اقتصادی، پیگیری اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی بر اساس منویات مقام معظم رهبری است تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از کالای ایرانی ذیل این سیاست ها تعریف می شود.
قائم مقام صداوسیمای استان سمنان خواستار اهتمام دستگاه‌ها در تبلیغ خرید لوازم التحریر ایرانی در ایام آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس شده و ادامه داد: فرهنگ‌سازی، اطلاع رسانی و تبلیغ برای مقابله با کالای قاچاق و خرید محصولات ایرانی در استان وظیفه مهمی است که به عهده دستگاه های عضو این کارگروه گذاشته شده است.
نیک کار با اشاره به اقدامات متعدد صورت گرفته در سالجاری، خاطرنشان کرد: سریال 13 قسمتی قطعه گمشده که موضوع آن در راستای مبارزه با قاچاق و حمایت از کالای داخلی می‌باشد بعد از مرحله  پژوهش و نگارش فیلمنامه و انتخاب عوامل، با حضور بایگران مطرح کشوری وارد مرحله تصویربرداری شده است.
در ادامه هر یک از اعضا برنامه های پیشنهادی خود را برای تابستان 97 و همچنین سال تحصیلی جدید ارائه دادند. این برنامه ها مورد نقد و بررسی قرار گرفت و نهایتاَ بخشی از این برنامه ها با نظر اعضای جلسه به تصویب رسید و مقرر شد پیگیری های لازم برای اجرایی شدن برنامه های مصوب از سوی دستگاه های عضو صورت پذیرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17210