آیت الله جوادی آملی:

مبارزه با قاچاق، طلیعه ظهور اقتصاد مقاومتی است

اقتصاد پنهان- حضرت آیت الله جوادی آملی در دیدار فرمانده ناجا با بیان اینکه مبارزه با پدیده قاچاق، طلیعه ظهور اقتصاد مقاومتی است، گفت: تحقق این امر در سایه همکاری تمامی سازمان های مسئول با یکدیگر امکان پذیر است.

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، حضرت آیت الله جوادی آملی از مراجع معظم تقلید در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده ناجا بر حمایت از نیروی انتظامی در مسئله مبارزه با قاچاق تأکید کرد و گفت: قاچاق از عوامل به وجود آورنده فقر، اعتیاد و بیکاری در کشور است؛ در صورت عدم مبارزه با این پدیده شوم، اقتصاد مقاومتی محقق نمی‌شود.
آیت الله جوادی آملی در ادامه بر کنترل مرزها در جهت مبارزه با قاچاق کالا تأکید کرد و افزود: نباید کالایی به صورت قاچاق از کشور خارج و یا وارد شود.
وی با بیان اینکه حفظ مرزها کار هر کسی نیست، گفت: مبارزه با این غده سرطانی طلیعه ظهور اقتصاد مقاومتی است و تحقق این امر در سایه همکاری تمامی سازمانهای مسؤول با یکدیگر امکان‌پذیر است.
معظم له در ادامه با اشاره به سوانح رانندگی در تعطیلات نوروزی گفت: درست است که جاده ها ناصاف و برخی وسایل نقلیه نامطمئن هستند، اما از تاثیر عامل انسانی در بروز تصادفات نباید غافل شد.

حضرات  آیات الله ناصر مکارم شیرازی، جعفر سبحانی، صافی گلپایگانی نیز در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده ناجا به بیان اهمیت امنیت در کشور پرداختند و مردم را به همکاری با پلیس سفارش کردند.