برگزاری جلسه پیشگیری از وقوع جرم قاچاق کالا و ارز استان

اقتصاد پنهان- کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه باقاچاق کالا و ارز استان کهگیلویه و بور احمد از برگزاری جلسه کارگروه پیشگیری از وقوع جرم قاچاق کالا و ارز این استان خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، جلسه کارگروه پیشگیری از وقوع جرم قاچاق کالا و ارز استان به ریاست گشتاسبی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان و به دبیری بهمنی جانشین دبیر و مسوول دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در محل سالن شماره 2 استانداری و با حضور اعضاءاین کمیسیون تشکیل شد.
بهمنی در ابتدای این جلسه مصوبات جلسه گذشته و نتیجه مصوبات اجرا شده را قرائت و پیگیر دلائل عدم اجرای برخی مصوبات شدن و از دستگاه هایی که مصوبات را اجرائی کردن تقدیر و تشکر کرد و سپس به حساسیت کار کارگروه پیشگیری از وقوع جرم قاچاق کالا و ارز اشاره کرد.

وی گفت: مصوبات کارگروه پیشگیری یکی از مهمترین عامل بازدارنده و جلوگیری از ورود و عرضه قاچاق کالا در استان است که باید با حساسیت زیاد پیگیری و اجرائی شوند.
در ادامه گشتاسبی وظایف دستگاه ها را تشریح و از آنان خواست اقدامات و پیشنهادات خود را در خصوص پیشگیری از قاچاق به صورت مکتوب به دبیر خانه کارگروه ارائه کنند .
سپس طاهری مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان و خوان پایه مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان گزارشی از وضعیت تخصیص سوخت بر حسب پیمایش و راهکارهای پیشگیری از قاچاق سوخت و عرضه خارج از شبکه را ارائه کردند، در ادامه پس از بحث و بررسی و تبادل نظر اعضاء چلسه به پایان رسید.