دبیر کمیسیون استان تهران:

مغفول ماندن فرهنگ سازی حول محور قاچاق کالا و ارز از معضلات جدی جامعه است

اقتصاد پنهان- دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران مغفول ماندن فرهنگ‌سازی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز را از معضلات جدی جامعه دانست.

به گزارش اقتصاد پنهان، «علی اکبر پوراحمد نژاد» با ضرغامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان تهران دیدار و گفت و گو کرد.
پور احمد نژاد در این دیدار با برشمردن فرامین و منویات مقام عظمای ولایت در مقوله قاچاق کالا و ارز، از تشکیل کارگروه فرهنگی و تبلیغات به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان کمیسیون استان تهران نام برد و گفت: مشکلات بسیار زیادی در امر فرهنگ سازی و نا آگاهی آحاد مردم در خصوص قاچاق کالا و ارز وجود دارد که در فرامین معظم له تاکید بسیار زیادی شده است که مغفول ماندن در این زمینه از معضلات جدی جامعه است.
دبیر کمیسیون استان با اشاره به صدور حکم ریاست کارگروه فرهنگی و تبلیغات به نام مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان توسط استاندارگفت: با تشکیل و عملیاتی شدن این کارگروه در تهران و سایر شهرستان ها با تعامل و همیاری سایر دستگاه های اجرایی استان و فرمانداری ها بتوانیم نقش موثری در تعالی فرهنگ جامعه در خصوص قاچاق کالا و ارز داشته و شاهد کاهش این پدیده شوم باشیم.
در ادامه ضرغامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز ضمن ابراز آمادگی کامل جهت هرگونه همکاری تاکید کرد و گفت:  اداره کل ارشاد اسلامی از تمام توان و ظرفیت این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف کمیسیون در بعد فرهنگ سازی و تبلیغات بهره برداری خواهد کرد.