بازدید سرزده دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خوزستان از اموال تملیکی

اقتصاد پنهان- مدیر کل انتظامی و مرزی و دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خوزستان، با حضور در محل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، از نزدیک به بررسی روال کار و مسائل و مشکلات فرآروی مدیر و پرسنل آن سازمان پرداخت.

به گزارش اقتصاد پنهان، «عباس دشتی نژاد»، مدیرکل انتظامی و مرزی و دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خوزستان، با حضور در محل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، از نزدیک به بررسی روال کار و مسائل و مشکلات فرآروی مدیر و پرسنل آن سازمان پرداخت.
وی به مهلت پایانی در نظر گرفته شده به منظور تهیه انبار برای نگهداری کالاهای قاچاق موجود در اموال تملیکی اشاره کرد و گفت: هر چه سریع تر نسبت تهیه انبار اقدام موثر صورت پذیرد.
دشتی نژاد ضمن اشاره به کالاهای موجود در انبار های گمرکات استان گفت، این کالا ها در اسرع وقت می بایست از سوی مراجع قضایی پیگیری و تعیین تکلیف شوند. ایشان در ادامه  از تلاش ها و زحمات بی وقفه مدیر و پرسنل سازمان تقدیر و تشکر کرد.

همچنین در نشست فوق العاده دبیر کمیسیون استان خوزستان با پرسنل و کارشناسان دبیرخانه کمیسیون  بر هدف گزاری، حرکت منطقی، تعامل بیشتر، هم افزایی و هم پوشانی سازمان های عضو کمیسیون در سطح استان تاکید شد.
دراین نشست  نسبت به بررسی آخرین ابلاغیه ها و بخشنامه ها، همچنین اجرایی کردن و پیگیری مصوبات نشست های اصلی و هدف گزاری بر اساس سیاست ها و برنامه های ابلاغی ستاد مرکزی در سال جاری اقدام شد و دبیر کمیسیون ضمن تاکید بر هدف گزاری و حرکت منطقی در سطح استان، خواستار تعامل بیشتر، هم افزایی و هم پوشانی سازمان های عضو شد.