کشف مواد غذایی قاچاق در شاهین شهر

اقتصاد پنهان- مأموران انتظامی شهرستان شاهین‌شهر در بازرسی از ۲ دستگاه کامیون در محور شاهین شهر-تهران ۲ محموله مواد غذایی و نوشیدنی خارجی را که زیر محموله قانونی کاه جا ساز شده بود، کشف کردند.

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ رجبعلی مختاری اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی بخش میمه شهرستان شاهین‌شهر حین کنترل محورهای مواصلاتی، 2 دستگاه کامیون را برای بررسی مدارک و محموله متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی دقیق از این خودروها 2 محموله مواد غذایی و نوشیدنی شامل 200 کارتن کمپوت آناناس، نوشابه‌های خارجی انرژی‌زا، چای خارجی، کافی میکس و قهوه کشف شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه خودروها از جنوب کشور بارگیری و به مقصد تهران درحرکت بودند بیان داشت: ارزش محموله‌های کشف‌ شده توسط کارشناسان 2 میلیارد ریال اعلام‌ شده است.
سرهنگ مختاری اضافه کرد: در این رابطه کامیون‌ها و محموله آن‌ها توقیف و 2 راننده نیز دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.