برگزاری نشست آموزشی و توجیهی رجیستری در استان البرز

اقتصاد پنهان- دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز از برگزاری نشست آموزشی و توجیهی رجیستری به همت اتاق اصناف و اتحادیه تجهیزات مخابراتی و لوازم جانبی در سالن همایش های اتاق اصناف خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، دهقانی نیا مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این نشست ضمن بیان نکاتی در خصوص اجرای طرح رجیستری، گفت: متصدیان و اعضای صنف تجهیزات تلفن همراه و کلیه وسایل دارای سیم کارت نیازمند به روز آوری در فعالیت و اقدامات خود در مراحل خرید، فروش و تعمیر تلفن همراه و تجهیزات دارای سیم کارت مشمول طرج رجیستری هستند.
وی ادامه داد: کلیه عاملین و اعضای صنف باید ابتدا خود اطلاعات کامل و دقیق از اجرای مراحل گوناگون طرح را داشته باشند تا در مراحل خرید، فروش و تعمیرات تجهیزات دارای سیم کارت و همچنین به مراجعین خدمات مذکور آن را اعلام نمایند.
شایان ذکر است رییس دبیرخانه و جانشین دبیر کمیسیون، رییس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، رییس و اعضای اتاق اصناف، مدیر بازرسی اتاق اصناف و رییس اتحادیه تجهیزات تجهیزات مخابراتی و لوازم جانبی استان البرز در این نشست حضور داشتند.