استاندار سمنان:

مصرف کالای ایرانی و صادرات آن فرصت‌های شغلی جدیدی ایجاد می‌کند

اقتصاد پنهان- استاندار سمنان گفت: استفاده از کالای ایرانی رونق اقتصادی و کسب و کار را در پیش دارد و اشتغال افزون خواهد شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان با بیان اینکه مصرف کالای ایرانی و صادر کردن آن فرصت شغلی جدیدی را ایجاد می‌کند، اظهار کرد: استفاده از کالای ایرانی، رونق اقتصادی و بهبود کسب و کار را در پیش دارد و اشتغال هم افزون خواهد شد.
وی با بیان اینکه در استان سمنان ظرفیت‌های خوبی برای صادرات کالا وجود دارد، تصریح کرد: امیدواریم در سال جدید شاهد تحول قابل قبولی در این عرصه باشیم.
چاوشی درباره تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی در استان اظهار کرد: در سال جاری نشستی با تولیدکنندگان و صنعتگران استان برگزار و تاکید شد که باید از این فرصت تاریخی و استثنایی استفاده و جهشی را در تولید ایجاد کنند.
وی ادامه داد: در بحث افزایش ظرفیت‌ها با تولید کنندگان صحبت کردیم و بنا شد کسب و کار خود را توسعه دهند و استانداری هم در این زمینه کمک کند.
استاندار سمنان با بیان اینکه تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی منجر به افزایش تولید و اشتغال می‌شود، بیان کرد: برای تحقق این شعار مهم از نظام بانکی درخواست کردیم تا تولیدکنندگان را یاری کند.

اخبار مرتبط