افزایش ۱۹۹ درصدی کشف کالای قاچاق در قم

اقتصاد پنهان- جانشین فرمانده انتظامی قم با اشاره به کشف بیش از ۱۹ میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق در قم طی فروردین‌ماه، از افزایش ۱۹۹ درصدی کشفیات در این حوزه نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ صیاد درویشی اظهار داشت: ارزش ریالی کشفیات در حوزه قاچاق کالا و ارز طی فروردین‌ماه امسال در قم بیش از 19 میلیارد ریال بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 199 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
وی ادامه داد: به لطف خداوند و با همکاری خوبی که بین پلیس آگاهی استان و سایر بخش‌های انتظامی، اطلاعاتی و عملیاتی وجود دارد اقدامات خوبی را در حوزه کشف کالای قاچاق شاهد بوده و انشاءالله با جدیت این کار را دنبال خواهیم کرد.
سرهنگ درویشی در ادامه از افزایش 18.6 درصدی دستگیرشدگان طی فروردین ماه سال جاری خبر داد و گفت: پرونده‌های بیش از 5 میلیارد ریال، 100 درصد و پرونده‌های کمتر از یک میلیارد ریال 6.6 درصد افزایش داشته و در مجموع کشفیات قاچاق در فروردین ماه 199 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم ابراز امیدواری کرد: با اقدامات مناسب و حضور مستمر پلیس در محورهای مواصلاتی استان، توفیقات روز به روز افزایش یافته تا شاهد اقدامات مؤثرتری در حوزه قاچاق کالا و ارز در استان باشیم.