کشف ۶۴۰ میلیون ریال کالای قاچاق در مرودشت

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته چندین محموله قاچاق دراین شهرستان به ارزش ۶۴۰ میلیون ریال کشف شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: طرح مبارزه با ورود کالاهای قاچاق با هدف حمایت از تولیدات داخلی واشتغال جوانان طی 24 ساعت گذشته در سطح شهر مرودشت اجراشد.
وی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مراجع قضایی در ایست و بازرسی محور شیراز به سمت اصفهان هنگام کنترل خودروهای عبوری موفق شدند از یک دستگاه کامیون ایسوزو مقادیر وسایل خانگی قاچاق به ارزش ریالی بالغ بر 350 میلیون ریال کشف و کامیون را توقیف کنند.
وی اضافه کرد: همچنین ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا وارز پلیس آگاهی مرودشت یک محل دپوی لوازم آرایشی وبهداشتی را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی از آن مکان بازرسی و موفق به کشف بالغ بر 5 هزار و 500 عدد انواع لوازم آرایشی ممنوعه قاچاق به ارزش 200 میلیون ریال شدند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: علاوه بر این ماموران در طرح های دیگری موفق به کشف سه دستگاه اسپیلت ومقادیری لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق از یک دستگاه پراید و یک باب مغازه شدند که ارزش این کالاهای قاچاق طبق نظر کارشناسان بیش از 90 میلیون ریال برآورد شده است.
رئیس پلیس شهرستان مرودشت گفت: در این زمینه با تشکیل پرونده، موارد به مراجع مربوط ارسال شد.