مدیرکل امور بانوان و خانواده استان یزد عنوان کرد:

نقش مهم بانوان در فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی

اقتصاد پنهان- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری حمایت از کالای ایرانی را مستلزم مبارزه جدی با قاچاق کالا دانست.

به گزارش اقتصاد پنهان، کرمانیان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد در نشست هم اندیشی توسعه فرهنگ مصرف تولیدات داخلی و حمایت از کالای ایرانی نقش بانوان را در فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی مهم توصیف کرد و خواستار ایفای نقش زنان در مدیریت اقتصاد خانواده ها شد.
وی موضوع اقتصاد را از دغدغه‌های مسئولان و مردم دانست و افزود : نزدیک به یک دهه همواره شعار سال بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب، رونق و ارتقای معیشت مردم با تأکید بر مولفه های اقتصاد مقاومتی همواره مد نظر بوده است.
کرمانیان در بخش دیگری از سخنان خود ممانعت از ورود کالاهای قاچاق به کشور را از مصادیق بارز حمایت از تولید داخلی دانست و اظهار داشت: تحقق این مهم نیازمند عزم جدی و همدلی و هم زبانی مردم و مسئولان است.
در ادامه این جلسه که با حضور نماینده کمیسیون استان یزد در سالن شهید موحدین استانداری برگزار شد، جهت بهره گیری از  پتانسیل سازمان ها و نهادهای موثر در کار و تولید استان جهت تحقق شعار سال97 ارائه راهکار شد.
در پایان راه اندازی مدرسه سیار کسب وکار بانوان، شناسایی کالاهای استاندارد و با کیفیت و معرفی به مردم و برگزاری جشنواره های طلایی برای خریداران کالاهای ایرانی تصویب شد.