تکریم مدیران و مشاوران بازنشسته ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- مراسم تکریم و تقدیر از مدیران و مشاوران بازنشسته ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، طی مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از مدیران و مشاوران بازنشسته این ستاد تقدیر شد.

حسین سمیعی در این مراسم با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: بازنشستگان  بهترین اوقات خود را وقف خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده‌اند و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام برداشته اند .

وی با بیان اینکه بازنشستگی پایان کار نیست و این ستاد همواره نیازمند همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته است، ادامه داد: تخصص و تجربه همکاران بازنشسته در کنار بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جوان، مسیر دستیابی به اهداف ستاد را هموارتر خواهد ساخت.

معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تأکید بر اینکه بسیاری از بازنشستگان توانمندی لازم برای ایفای نقش‌های مهم و اثرگذار در این ستاد را دارند، افزود: امیدواریم که بتوانیم به نحو شایسته ای از تجربه و تخصص همکاران عزیز در این حوزه بهره‌مند شویم.

شایان ذکر است در این مراسم با اهدا لوح از این خدمتگذاران دلسوز به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سنگر مبارزه با قاچاق کالا و ارز تقدیر به عمل آمد.