فرمانده انتظامی استان مازندران:

تشدید مقابله با قاچاق کالا برنامه مهم پلیس مازندران است

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به سال «حمایت از کالای ایرانی»، یکی از برنامه‌های مهم پلیس در سال ۹۷ را طرح تشدید مقابله با قاچاق کالا اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار سید محمود میرفیضی در جمع فرماندهان ومسئولان انتظامی استان مازندران و شهرستان‌های تابعه در ستاد فرماندهی انتظامی استان در ساری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و شهدای عرصه نظم و امنیت، ایام ماه رجب و در پیش بودن بعثت حضرت رسول اکرم (ص) را تبریک گفت.
وی در ادامه از تلاش و زحمات همه همکاران در سال 1396 و همچنین در ایام تعطیلات نوروز در راستای برقراری نظم و امنیت در سطح استان قدردانی کرد و افزود: در ایام تعطیلات نوروز با توجه به افزایش 22 درصدی سفرهای نوروزی، نیروی انتظامی از جمله دستگاه‌های برتر در حوزه خدمات رسانی به مردم عملکرد بسیاری خوبی در حوزه‌های مختلف داشته که موجب افزایش رضایتمندی مردم و مسئولان شده است .
سردار میرفیضی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به سال "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری را هدفمند و برای همه مردم و مسئولان کشور یک تکلیف دانست که همگان باید در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی برای اعتلای کشور گام بردارند.
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اولویت برنامه‌های پلیس در سال 1397، اذعان داشت: یکی از اولویت‌های برنامه‌های پلیس در سال جاری طرح تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است .
سردار میرفیضی کاهش جرائم و افزایش کشفیات را از دیگر اولویت‌های پلیس در سال جاری برشمرد و افزود: افزایش کشفیات موادمخدر، جمع آوری معتادان متجاهر و تغییر ویترین اجتماعی جامعه، کاهش حوادث رانندگی و ساماندهی عبور ومرور، نظارت بر بازار و برخورد با اراذل و اوباش، ارتقاء امنیت اخلاقی و اجتماعی و موضوع عفاف و حجاب از دیگر برنامه‌ها و اولویت‌های پلیس در سال جاری است.
فرمانده انتظامی استان مازندارن با بیان اینکه همه اقدامات و فعالیت‌های پلیس باید منجر به رضایتمندی مردم شود، تصریح کرد: باید با کار و تلاش جهادی در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه گام برداشت.

منبع: خبرگزاری مهر