آیت الله سبحانی:

کالای خارجی به اقتصاد و اشتغال کشور لطمه می‌زند

اقتصاد پنهان- آیت الله سبحانی از مراجع تقلید شیعه گفت: کالای خارجی به ویژه کالاهای قاچاق به اقتصاد و اشتغال کشور لطمه می زند.

به گزارش اقتصاد پنهان، آیت الله جعفر سبحانی در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده ناجا عنوان کرد: توجه به قوانین از سوی مردم اهمیت زیادی دارد و امید است در ایام عید مردم توجه و اهتمام ویژه ای به قوانین داشته باشند.

این مرجع تقلید شیعه افزود: مردم می توانند در شهر خود به صله رحم بپردازند و سفرهای غیر ضروری در جهت کاهش تصادفات و تلفات در این ایام مورد توجه باشد.

وی با اشاره به نام گذاری سال به حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: کالای خارجی به ویژه کالاهای قاچاق به اقتصاد و اشتغال کشور لطمه می زند و باید به طور جدی جلوی قاچاق گرفته شود.

آیت الله سبحانی بیان کرد: برای حمایت از کالای ایرانی باید از ورود کالای قاچاق جلوگیری شود و در این باره اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی گفت: خوشبختانه فضای حقیقی کشور و امنیت در جامعه مطلوب است اما فضای مجازی یک تهدید جدی است و باید به شکل مطلوبی مدیریت شود.

این مرجع تقلید شیعه یادآور شد: برخی از مطالب در فضای مجازی مشکلاتی را از نظر اخلاقی به دنبال دارد که می توان با تدابیری از خطرات آن جلوگیری به عمل آورد.