معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تأکید کرد:

انگیزش کارکنان با اهتمام به بهبود معیشت و رفاه آنان

اقتصاد پنهان- معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بازدید از دبیرخانه کمیسیون استان تهران با تأکید بر انگیزش کارکنان با اهتمام به بهبود معیشت و امور رفاهی آنان از تمهیدات و طرح‌های این ستاد برای ایجاد انگیزه، رضایتمندی و نگهداشت منایع انسانی کارآمد خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، حسین سمیعی، معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور در محل دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با کارکنان این کمیسیون دیدار و گفتگو کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پاسخ به درخواست‌‌های کارکنان کمیسیون استان بر اهمیت خدمات رفاهی کارکنان در جذب و رضایت‌مندی منابع انسانی کارآمد تأکید کرد و در مورد تمهیدات و طرح‌های انگیزشی ستاد گفت: امکانات بیمه مکمل و پوشش خدمات درمانی، فضاسازی آرامش‌بخش و جذاب محیط کار، تسهیلات رفاهی و بن‌کارت، بسترسازی برای اوقات فراغت و آموزش از مهم‌ترین اقدامات این معاونت در ایجاد انگیزه برای کارکنان ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

سمیعی در بیان تأثیر امور رفاهی بر انگیزش کارمندان اظهار داشت: عدم توجه به معیشت و نیازهای اساسی کارکنان در سازمان، نه فقط مانع از کارایی آن‌ها خواهد شد، بلکه با ایجاد نارضایتی در آنان زمینه‌ساز تخلف در اشکال مختلف نیز خواهد شد.

 وی در حاشیه این دیدار  به همراه مدیرکل بودجه و برنامه و نیز سرپرست اداره‌کل پشتیبانی ستاد ضمن بازدید از بخش‌های مختلف دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، از تلاش‌های کارکنان  این مجموعه قدردانی کرد.

همچنین در این دیدار، پوراحمدنژاد، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در تشریح مهم‌ترین اقدامات این کمیسیون تصریح کرد: اجرای مصوبات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جهت مدیریت سطح عرضه تهران به عنوان بزرگ‌ترین بارانداز و مرکزی‌ترین موقعیت سفارش‌گیری کالای کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.