تقدیر استانداری تهران از اقدامات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز / ادامه اجرای طرح مقابله با قاچاق در سطح عرضه استان تهران

اقتصاد پنهان- معاونین امنیتی انتظامی و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار تهران ضمن حضور در محل کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان از اقدامات دبیر و پرسنل این کمیسیون تقدیر کردند.

به گزارش اقتصاد پنهان، همزمان با میلاد رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع)، همدانی معاون امنیتی انتظامی و امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران در جمع پرسنل کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران حضور یافتند و از زحمات دبیر و پرسنل این کمیسیون تقدیر و تشکر نمودند.
در این دیدار معاون استاندار تهران ضمن تقدیر از تلاش هایی که در مسیر مبارزه با قاچاق کالا با هماهنگی کمیسیون و دستگاه های عضو آن صورت گرفته، گفت: با استقامت در مسیر سخت و دشوار مبارزه، شاهد ریشه کن شدن قاچاق در کشور خواهیم بود.
پوراحمدنژاد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران نیز ضمن خیر مقدم به معاونین استاندار و ارج نهادن به زحمات همکاران، گزارشی از روند اقدامات انجام شده طی ماه‌های اخیر را ارائه نمود.
وی ضمن تاکید بر اجرای دقیق طرح مقابله با قاچاق در سطح عرضه با کمک اتحادیه ها و اصناف، گفت: نا امن کردن فضای عرضه کالای قاچاق و کاهش تقاضا منجر به کاهش ورود قاچاق از مبادی ورودی کشور خواهد شد.
پوراحمدنژاد همچنین از تشدید مراقبت ها و برخورد با باندهای قاچاق سازمان یافته و ضربه زدن به چند باند بزرگ فعال با کمک دستگاه های امنیتی و انتظامی خبر داد.