کارگروه تخصصی فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سمنان برگزار شد

اقتصاد پنهان- هفتمین جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و تبلیغات کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان با حضور اعضا در سالن جلسات صدا و سیمای مرکز سمنان برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، نیک‌کار قائم مقام صدا و سیمای مرکز سمنان و جانشین رئیس کارگروه تخصصی فرهنگی و تبلیغات با اشاره به لزوم همکاری دانشگاه‌ها درخصوص فرهنگ سازی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و خرید کالای ایرانی، گفت: دستگاه ها باید از تمام ظرفیت خود برای فعالیت های فرهنگی تبلیغی استفاده نمایند.
در ادامه هاشمی جانشین دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان ضمن اشاره به موفقیت های چشمگیر کارگروه فرهنگی وتبلیغات در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: سبک زندگی ایرانی اسلامی باید در سطوح مختلف زندگی جاری شود تا بتوان از آن بهره برد.
هاشمی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی و آموزش در رده سنی خردسالان، افزود:  باید آموزش های متناسب با مقطع خردسالی طراحی و ارائه شود، چرا که کودکان قابلیت پذیرش مبانی و ارزش های ملی و دینی را دارند.
در این جلسه در خصوص برگزاری جلسات و کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها با موضوع خرید کالای ایرانی، کارآفرینی، اقتصاد مقاومتی و ساخت برنامه های آموزشی تلویزیونی تصمیم گیری شد.