رفع موانع پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی در استان یزد

اقتصاد پنهان- با حضور روسای ادارات جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان یزد در خصوص رفع موانع اجرای طرح پلاک گذاری ماشین الات و ادوات کشاورزی استان تصمیم گیری شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، نظر به لزوم  احصاء مشکلات و موانع موجود پیرامون اجرای طرح شناسائی، تسجیل و پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی و افزایش دامنه اجرای این طرح در استان یزد، جلسه ای با حضور نماینده پلیس راهور، نماینده کمیسیون، بیمه و روسای ادارات جهاد کشاورزی شهرستان‌ها در محل جهاد کشاورزی استان و به ریاست مدیرکل سازمان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه  مدیرکل جهاد کشاورزی استان با ارائه گزارشی از وضعیت تسجیل و پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی در استان و اقدامات به عمل آمده به مشکلات موجود در مسیر اجرای طرح  اشاره  نمود.
در ادامه روسای ادارات جهاد کشاورزی شهرستان ها نیز با ایراد نکاتی به ارائه رویه اجرایی حاکم در شهرستان ها پرداخته و همکاری بیشتر مجموعه پلیس راهور استان و مرکز پلاک گذاری را در اجرای هرچه بهتر طرح خواستار شدند.
در پایان پیرامون اختصاص کدپستی به مزارع کشاورزی استان، نحوه صدور بیمه نامه با شرایط خاص برای مالکین ادوات کشاورزی و هماهنگی بیشتر اعضاء مرتبط تصمیماتی اخذ شد.
شایان ذکر است استان یزد یکی از استان های پیشرو در اجرای طرح تسجیل و پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی در کشور است.