معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران خبر داد:

۷۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شده در غرب استان تهران

اقتصاد پنهان- معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران از افزایش ۱۵ درصدی کشفیات قاچاق نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: ارزش ریالی قاچاق کشف شده در غرب استان تهران بالغ بر ۷۷۰ میلیارد ریال است.

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از رادیو گفت وگو، سرهنگ مهدی سرپناه مهم ترین دستاوردهای ناجا در حوزه معاونت اجتماعی را برشمرد و افزود: پلیس برای امنیت و امنیت برای همه، به عنوان شعار هفته ناجا در سال جاری انتخاب شده است و به منظور ارائه عملکرد و خدمات مضاعف به شهروندان عزیز بالغ بر 90 برنامه برای اجرا در نظر گرفته شده است.
وی در این راستا به همایش پیاده روی کارکنان و خانواده هاشان و اعزام این افراد به مراسم نماز جمعه اشاره کرد و گفت: روز بیستم مهر ماه مراسمی با حضور در گلزار شهدا و اجرای برنامه ای عطر افشانی و غبار روبی انجام خواهد گرفت.
سرهنگ سرپناه یادآور شد: فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قریب 5 سال تاسیس شده است و همکاران بنده در حوزه های مختلف به دستاوردهای خوبی رسیده اند؛ در حوزه مبارزه با مواد مخدر با کمک های مردمی حدود 19 تن انواع مواد مخدر را کشف کردیم و 65 باند تهیه و توزیع مواد مخدر را نیز منهدم کردیم.
وی از دستگیری عوامل تهیه و توزیع و نیز خرده فروشان مواد مخدر نیز خبر داد و افزود: در حوزه مبارزه با پدیده قاچاق پیرو منویات مقام معظم رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی موفق به دستگیری اخلال گران اقتصادی در غرب استان تهران شدیم و بالغ بر 770 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شده است که به نسبت سال گذشته 15 درصد افزایش دستگیر شدگان را شاهد بودیم.
سرهنگ سرپناه با اشاره به آمار یک میلیون و نوزده هزار تماس مردمی با سامانه 110 غرب استان تهران گفت: 516 هزار تماس منجر به انجام ماموریت عملیاتی شده است و در خصوص برخورد با اوباش قریب به 147 نفر از اوباش خطرناک که اقداماتی علیه مردم انجام می دادند را دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.