استاندار تهران:

قاچاقچیان کالا و ارز بدانند نیروی انتظامی در کمین آن ها است

اقتصاد پنهان- استاندار تهران گفت: امروز کسانی که قاچاق کالا و ارز می کنند می دانند که ناجا در کمین آن ها است که باید شاکر این نعمت بزرگ باشیم.

به گزارش اقتصاد پنهان، محمدحسین مقیمی امروز - دوشنبه - در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی که با عنوان «پلیس ، آموزش همگانی، مشارکت عمومی، پیشگیری اجتماعی» برگزار می شود، طی سخنانی در صبحگاه مشترک فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، با اشاره به برخورد ناجا با اشرار و ایجاد آرامش برای مردم، گفت: اگر امروز کارخانجات، صنایع، مزارع، ادارات ، مردم در آرامش کار می کنند به دلیل حضور ناجا است و مردم امنیت را از نظام و دولت می خواهند و ناجابه عنوان برقرار کننده نظم و امنیت این وظیفه مهم را به عهده دارد .
استاندار تهران گفت: امروز سوداگران مرگ و کسانی که تجارت مواد مخدر می کنند، می دانند نیروی انتظامی به دنبال آن ها است کسانی که قاچاق کالا و ارز می کنند می دانند که ناجا در کمین آن ها است که باید شاکر این نعمت بزرگ باشیم.
مقیمی ادامه داد: امروز مردم در کمال آرامش و آسایش زندگی خود را گذرانده و ناجا امنیت آن ها را برقرار می کند حضور نیروی انتظامی در سراسر کشور در شرایط حساس و خاصی که امروز با آن مواجه هستیم و حضور مرزداران در شمال، جنوب، شرق و غرب کشور، حضور فعالانه ناجا است که اجازه هیچگونه تردد خلاف قانون را نمی دهند.
وی افزود: در تمام فرودگاه و مرزهای هوایی و همه مرزهای رسمی کشور ناجا در قالب اداره گذرنامه و یا مرزداران و مرزبانان از حدود جمهوری اسلامی حفاظت می کنند.