بررسی و ارزیابی آراء متضمن برائت موضوع تبصره ۳ ماده ۵۰ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گیلان

اقتصاد پنهان-هشتمین جلسه بررسی و ارزیابی آراء متضمن برائت موضوع تبصره ۳ ماده ۵۰ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گیلان در سالجاری برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، در هشتمین جلسه بررسی و ارزیابی آراء متضمن برائت موضوع تبصره 3 ماده 50 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گیلان در سالجاری، 12 فقره  پرونده از آرای برائت‌یافته دارای قرار منع تعقیب از شعب تعزیرات حکومتی استان مورد ارزیابی قرار گرفت و مصوبات آن جهت بررسی نهایی به اداره کل قضایی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ارسال شد.

این جلسه به ریاست نادر عبداله‌پور مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با حضور نمایندگان دستگاه‌های کاشف، مأمور وصول درآمد دولت، جانشین دبیر و کارشناس حقوقی و قضایی کمیسیون  استان در محل دبیرخانه این کمیسیون برگزار شد.

شایان ذکر است رییس پلیس آگاهی و رییس تعزیرات حکومتی شهرستان آستارا نیز به دعوت کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان برای آشنایی با روند رسیدگی به پرونده‌های برائت‌یافته، در این جلسه حضور داشتند.