برگزاری جلسه کارگروه اطلاعات و عملیات کمیسیون استان گیلان

اقتصاد پنهان- دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان از برگزاری سومین جلسه کارگروه اطلاعات و عملیات کمیسیون استان با حضور اعضای این کارگروه در محل ستاد پلیس آگاهی استان خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سومین جلسه کارگروه اطلاعات و عملیات کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان به ریاست سرهنگ مهرگان جانشین فرماندهی انتظامی استان برگزار شد.
مهرگان در این جلسه با تاکید بر تشدید مبارزه با باندهای کلان و شبکه‌ای قاچاق، گفت: هدف اصلی پلیس شناسایی باندها و تیم های بزرگ قاچاق کالا است که در این رابطه پلیس کنترل بیشتر راههای مواصلاتی استان را در دستورکار خود دارد.
وی افزود: پلیس  با تجهیز گلوگاه‌ها به سیستم کنترل الکترونیکی گمرکی، موجب جلوگیری از تضییع حقوق شهروندی و کاهش حجم ورودی پرونده‌های به ظن قاچاق به مراجع رسیدگی در استان شده است .
در ادامه مهدی شیرین‌کام مسئول دبیرخانه کمیسیون استان با بیان اینکه برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز سرلوحه قراردادن فرامین  رهبر معظم انقلاب باید توسط تمامی دستگاه‌های دخیل در امر مبارزه در اولویت باشد چون در فرمان ایشان به تمامی جوانب امر مبارزه با قاچاق کالاوارز توجه شده است.