برگزاری جلسه کارگروه پیشگیری از وقوع جرم قاچاق در گیلان

اقتصاد پنهان- پنجمین جلسه کارگروه پیشگیری از وقوع جرم قاچاق کالا و ارز کمیسیون گیلان، در محل اداره کل تعزیرات حکومتی استان به ریاست آقایی معاون قضائی اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، در این جلسه آقایی معاون قضایی اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و رئیس کارگروه پیشگیری از وقوع جرم قاچاق کالا و ارز کمیسیون گیلان با اشاره به اینکه آسیب های اجتماعی در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست و امر پیشگیری مقدم برمقابله است، گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب قوای سه گانه احساس مسئولیت کردند و ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالاوارز در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال راهبردهای جدید سال را به کمیسیون  استانها ابلاغ کرد.
وی افزود: هم اکنون از تمامی دستگاه‌های عضو کارگروه انتظار داریم بر اساس برنامه ابلاغی کمیسیون در سال 96 اهداف پیشگیرانه درون سازمانی خود را ترسیم و به دبیرخانه کارگروه ارسال نمایند.
در ادامه شیرین‌کام جانشین دبیر و مسئول دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالاوارز استان گیلان به تشریح برنامه های کمیسیون برای اعضاءکارگروه پرداخت و با تاکید بر طرح جامع بومی سازی شده  ابلاغی، خواستار اجرایی شدن آن در سال 96 شد.