کشف بیش از ۸ هزار قوطی و بطری مشروبات الکلی در هرمزگان

اقتصاد پنهان- دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی ونظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان از کشف بیش از ۸ هزار و ۲۰۰ قوطی و بطری مشروبات الکلی خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز دریابانی استان هرمزگان برابر اعلام منابع مبنی بر اینکه قاچاقچیان در خور دوسر شهرستان بندرعباس قصد تخلیه و جابجایی مشروبات الکلی را دارند اکیپ گشت را به محل اعزام کردند.
ماموران به دو دستگاه خودروی وانت نیسان حامل مشروبات الکلی  برخورد نمودند که قاچاقچیان با رویت مامورین اقدام به فرار نمودنده و خودروها را به آتش کشیدند.
مامورین آتش را مهار کرده و مانع از گسترش آن شدند و در نهایت طی بازرسی از خودروها تعداد 3 هزار و 384 قوطی آبجو و 72 بطری ویسکی توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پاسگاه مرزی دریایی کولغان انتقال داده شد. ارزش مشروبات مذکور بیش از 900 میلیون ریال برآورد می شود.
همچنین طی هفته گذشته اکیپ گشت دریایی یگان شهرستان سیریک از دو فروند شناور قایق مقدار 4 هزار و 449 بطری آبجو به مارک های مختلف، 312 شیشه ویسکی و تعداد 40 مشک 4 لیتری جمعاً 160 لیتر به مارک پیتل ریوز کشف و ضبط شد.