استاندار اصفهان: مبارزه با قاچاق باید یکی از اولویت های اتاق اصناف باشد

اقتصاد پنهان- استاندار اصفهان گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهمیت ویژه ای دارد و مورد تاکید مقام معظم رهبری است، به همین دلیل باید مقوله مبارزه با قاچاق یکی از اولویت های اتاق اصناف باشد.

به گزارش اقتصاد پنهان، رسول زرگرپور در دیدار اعضای هیئت رئیسه جدید اتاق اصناف استان، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری انتخابات و انتخاب هیئت رئیسه ی جدید اظهار کرد: خوشحالم که افرادی کاردان، با اهلیت و مورد اعتماد و امین مردم و مسئولین، مسئولیت این مهم را بر عهده گرفتند.
وی تصریح کرد: اتاق اصناف با 166 هزار واحد صنفی در استان، به عنوان یکی از بزرگترین تشکل های مردم نهاد مطرح می باشد و با فعالیت بسیار گسترده و فراگیر در حلقه اول ارتباط با مردم کوچه و بازار هستند.
وی مسئولیت اتاق اصناف را سنگین خواند و گفت: اتاق اصناف باید انتظارات مردم را پیگیری کند چرا که رفاه مردم مهم است و از طرف دیگر باید به مشکلات و مسائل صنف های مختلف بپردازد همچنین با توجه به اینکه ارتباط دولت با بدنه اصناف نیز از طریق اتاق اصناف است به همین دلیل نیز باید پیگیر این گونه امور نیز باشد.
وی خواستار حضور فعالتر اتاق در کارگروه ها و مقابله جدی تر با پدیده ی قاچاق کالا و ارز شد و تاکید کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهمیت ویژه ای دارد و مورد تاکید مقام معظم رهبری است و به همین دلیل نیز باید مقوله مبارزه با قاچاق یکی از اولویت های اتاق اصناف باشد.