کارگاه آموزشی مدیران تعاونی‌های مسافربری سنندج برگزار شد

اقتصاد پنهان- کارگاه آموزشی با هدف اطلاع رسانی و آگاه سازی مدیران فنی تعاونی های مسافربری و باربری در خصوص قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ترمینال بزرگ سنندج برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، در راستای اجرای بند 1 از مصوبات جلسه هفتم کمیسیون اصلی مورخ 1/7/95  و بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان، یک دوره کارگاه آموزشی  یک روزه با هدف اطلاع رسانی و آگاه سازی مدیران فنی تعاونی های مسافربری و باربری در خصوص قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با حضور مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای، جانشین دبیر و مسوول دبیرخانه کمیسیون استان و سایر ارگانهای ذی مدخل در سالن اجتماعات ترمینال بزرگ سنندج برگزار شد.
در این جلسه  خداویسی ضمن تشریح دستور مقام معظم رهبری بر مقابله جدی با قاچاق کالا و ارز در خصوص عزم و اراده جدی دولت  با قاچاق اقلام ممنوعه، سلامت محور و خوراکی در سطح عرضه و ورود و خوداری از تجمیع کالاهای قاچاق در انبارتعاونی ها سخنانی را برای حاضرین در جلسه بیان نمود.
وی با اشاره به لزوم انهدام محل های جاساز اقلام واجناس قاچاق در اتوبوس ها و کامیون ها (باک اضافی و...)، در خصوص  میزان حجم کالای همراه مسافر به مدیران فنی تعاونی های مسافربری و باربری به  آموزش پرداخت.