بررسی پرونده های ملی و مهم قاچاق کالا و ارز در استان فارس

اقتصاد پنهان- جلسه بررسی پرونده های ملی و مهم قاچاق کالا و ارز در استان فارس با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، در این جلسه که با حضور دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان فارس، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فارس و نماینده اداره اطلاعات برگزار شد، تعداد 4 فقره پرونده ملی و مهم مرتبط با قاچاق کالا و ارز مورد بررسی قرار گرفت.
احمدی زاده، دبیر کمیسیون استان نیز بر تشکیل جلسات بررسی پرونده های ملی و مهم قاچاق کالا و ارز و رصد پرونده های مهم در استان به صورت مستمر تاکید نمود.
وی با اشاره به دستورات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ریاست محترم جمهوری و قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: به طور قاطع با قاچاقچیان کالا و ارز که به اقتصاد کشور آسیب وارد می کنند مبارزه می کنیم.
وی افزود: از همه دستگاه های عضو به ویژه مراجع محترم قضایی، همکاری جدی و تسریع در رسیدگی به پرونده های مهم قاچاق کالا و ارز را خواستاریم تا با این برخورد قاطع، فضا برای سرشاخه ها و قاچاقچیان اصلی کالا و ارز نا امن شود.
در این جلسه روند رسیدگی بر چهار پرونده ملی و مهم در خصوص قاچاق لوازم خانگی، برنج، پوشاک و لوازم پزشکی با ارزش تقریبی 70 میلیارد ریال مورد بررسی قرار گرفت.