بار پوشاک قاچاق به بازار تهران نرسید

اقتصاد پنهان- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف محموله بزرگ پوشاک خارجی قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال که از استان های جنوبی به سمت تهران در حرکت بود خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ جهانگیر کریمی اظهار داشت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده ولوو کانتینردار مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این کامیون، تعداد 185 گونی انواع پوشاک خارجی که فاقد هر گونه مدارک معتبر گمرکی و به صورت قاچاق بارگیری شده بودند کشف شد.
سرهنگ کریمی ارزش برآورد شده این محموله را چهار میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: در این خصوص راننده دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خاطر نشان کرد: راننده این محموله را در بندر "کنگان" بارگیری و قصد توزیع پوشاک ها در بازار تهران را داشت که با اقدام به موقع ماموران از انجام این کار باز ماند .
وی با بیان اینکه از این پس بر اساس قانون خودروهای حامل قاچاق مصادره می شوند، گفت: در این رابطه خودرو به همراه محموله لباس های کشف شده به اداره اموال تملیکی استان تحویل شد.