توقیف کالاهای قاچاق در چهارمحال و بختیاری هنگام عرضه در بازار

اقتصاد پنهان- دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی ونظارت بر مبارزه با قاچاق کالا وارز استان چهار محال وبختیاری از کشف یک میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال لوازم آرایشی و مواد خوراکی خارجی قاچاق حین عرضه در بازار در سطح استان خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ کاویانی، رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان چهار محال وبختیاری اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی مقادیری زیادی لوازم آرایشی قاچاق در یک انبار کالا در قطب صنعتی بروجن برای عرضه در بازار بررسی و موضوع در دستور کار ماموران دایره مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی بروجن قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از بررسی دقیق و اطمینان از صحت گزارش با اخذ مجوز قضایی انبار مورد نظر را مورد بررسی قرار دادند که در همین راستا از این مکان یک هزار و 420 قلم لوازم آرایشی وبهداشتی شامل رنگ مو، کرم پوست، ناخن مصنوعی و... به ارزش یک میلیارد ریال کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.
سرهنگ کاویانی ادامه داد: در عملیات دیگری توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از یک باب انبار مواد غذایی در شهرستان شهرکرد 8 هزار و530 قلم مواد خوراکی خارجی قاچاق شامل کمپوت، دلستر، روغن، زیتون، قهوه، نسکافه، چای و... به ارزش 670 میلیون ریال حین حمل جهت عرضه در بازار کشف و یک نفر نیز دستگیر شد.
وی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی از عموم مردم خواست تا فعالیتهای مشکوک در زمینه خرید وفروش، نگهداری و حمل کالاهای قاچاق را به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.