توقیف محموله ۲ میلیاردی ابزار آلات ساختمانی قاچاق در شهرضا

اقتصاد پنهان- محموله انواع ابزارآلات ساختمانی و کارگاهی خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال در ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا متوقف شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ حمید امیرخانی فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اظهار داشت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده فائو که از بندرگناوه به سمت تهران در حرکت بود مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این کامیون 10 هزار و 80 کارتن انواع ابزارآلات ساختمانی و کارگاهی خارجی که فاقد هر گونه مدارک معتبر گمرکی بوده و به صورت قاچاق حمل می شدند کشف شد.
سرهنگ امیرخانی ارزش برآورد شده این محموله را دو میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این خصوص راننده دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به افزایش حجم کشفیات کالای قاچاق در ایست و بازرسی شهید امامی گفت: این ایست و بازرسی یکی از گلوگاه های مهم عبور محموله ها و کالاها است که در این زمینه از ابتدای امسال نسبت به تقویت و تجهیز آن تمیهدات ویژه به کار گرفته شده است.