کلنگ‌زنی ساختمان دبیرخانه کمیسیون استان خراسان جنوبی

اقتصاد پنهان- مراسم کلنگ‌زنی ساختمان دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خراسان جنوبی با حضور مسؤولان ستاد مرکزی در محل سایت اداری شهرستان بیرجند برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، این مراسم با حضور سمیعی، معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا  و ارز، زیوری مدیرکل حراست، بهشتی‌زاده مدیرکل هماهنگی امور استان‌ها و فاطمی‌پور مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری ستاد مرکزی  به همراه حسینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین رئیس کمیسیون، حسنی مقدم مدیرکل امنیتی و انتظامی و دبیر کمیسیون و جمعی از مدیران دستگاه‌های عضو کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خراسان جنوبی برگزار شد.
در ابتدای مراسم حسنی‌مقدم مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و دبیر کمیسیون ضمن اشاره به عملکرد مطلوب کمیسیون و همکاری مستمر و خوب دستگاه‌های عضو کمیسیون از حضور مسؤولان ستاد مرکزی در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان دبیرخانه کمیسیون استان تقدیر و تشکر کرد.
وی همچنین از مهندس جعفری مدیر کل راه و شهر سازی استان به علت همکاری با کمیسیون در تحویل این زمین تقدیر کرد.
در ادامه سمیعی معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی اظهار امیدواری کرد که با همکاری دستگاه‌های عضو و توجه ویژه به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شاهد کاهش و در نهایت نابودی کامل قاچاق کالا در کشور باشیم.
در پایان کلنگ افتتاح احداث ساختمان دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان توسط سمیعی معاون توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به زمین زده شد.