کشف بیش از ۵۰۰ قلم کالای قاچاق در خرم‎آباد

فرمانده انتظامی خرم‎آباد از کشف بیش از ۵۰۰ قلم انواع کالا ی قاچاق و بیش از یک هزارو ۲۰۰کیلوگرم ذغال قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، «حسین نجفی» در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به شعار امسال که سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی نام‎گذاری شده، یکی از اولویت‎های کاری ما نیز در نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق کالا قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: بر همین اساس از ابتدای سال‎جاری تاکنون بیش از 500 قلم انواع کالا با تلاش‎های مستمر و شبانه‎روزی مأمورین انتظامی کشف و ضبط شده است.
سرهنگ نجفی اظهار کرد: از دیگر اولویت‎های اصلی کاری ما مبارزه با سرقت و خرده‎فروشی مواد مخدر بوده و در این مدت اقدامات خوب و بسزایی صورت گرفته است. در شهرستان خرم‎آباد بیش از 40 درصد کاهش در جرم داشته‎ایم که سعی در افزایش این رقم داریم.
فرمانده انتظامی خرم‎آباد با اشاره به کشف ذغال چوب قاچاق در این شهرستان گفت: در پی اقدامات صورت گرفته توسط پلیس تجسس(کوپ) فرماندهی خرم‎آباد، این محموله به مقدار یک تن و 200 کیلوگرم که از شهرستان جهرم قصد ورود به استان را از معابر جنوبی داشت، کشف و ضبط شد.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: ارزش تقریبی این محموله بیش از 70 میلیون ریال بوده که پس از سیر مراحل قانونی تحویل اداره منابع طبیعی داده خواهد شد.