چهارمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

اقتصاد پنهان- دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی ونظارت بر مبارزه با قاچاق کالا وارز استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری چهارمین جلسه کمیسیون خبر داد .

به گزارش اقتصاد پنهان، چهارمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی‌، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان به ریاست مرادی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جانشین رئیس کمیسیون با حضور اعضاء کمیسیون در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد .
مرادی ضمن قدردانی از عملکرد و زحمات دستگاه‌های عضو کمیسیون در امر مبارزه با قاچاق کالا وارز، گفت: بستر سازی اقتصاد سالم، تحقق بخشی اقتصاد مقاومتی، اشتغال و آگاهی بخشی واطلاع رسانی اهداف مبارزه با قاچاق کالا وارز و همچنین اقتصاد مقاومتی است.
در ادامه ملک‌محمدی دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی ونظارت بر مبارزه با قاچاق کالا وارز استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اینکه  آیین نامه های قانون مبارزه با قاچاق کالا وارز تصویب و توسط کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز استان به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ شده است، انتظار می‌رود دستگاههای مربوطه جهت عملیاتی واجرایی کردن آنها با جدیت اقدام نمایند.
وی افزود: کشفیات کالاهای قاچاق در 6 ماهه سال‌جاری نسبت به سال گذشته  16 درصد افزایش داشته که جای تقدیر وتشکر از نیروی انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی دارد که در این راستا تلاش و همت مضاعفی را داشته اند .